Svatební inspirace

Svatební inspirace může pomoci při rozhodování, kde mít svatbu, jak by měla vypadat, nebo co by na svatbě nemělo chybět. Svatební inspirace by vám také měla napovědět, jaký styl fotek se vám líbí. A třeba vám v tom pomůže právě tahle galerie z reálných svateb.

Svatební přípravy – inspirace

Ranní přípravy jsou neoddělitelnou součástí vašeho svatebního příběhu. Někdy jsou doprovazeny stresem, jindy zábavou. Rozhodně stojí za to, tyhle momenty zachytit.

Svatební prstýnky a detaily

Jsou to malé drobnosti, které po většinu dne ani nevnimáme. Ale právě tyto drobnosti tvoří skvělou atmosféru na vaši svatbě.

Svatební kytice

Svatební kytice a svatební prstýnky jsou nezbytnou součástí vašeho svatebního dne. 

Svatební obřad

Zvažovali jste kde mít svatební obřad? Jestli v přírodě, na zámku či v kostele? Tak se inspirujte a nasajte tu atmosféru.

Skupinové svatební fotky

Zvažovali jste kde mít svatební obřad? Jestli v přírodě, na zámku či v kostele? Tak se inspirujte a nasajte tu atmosféru.

Svatební portréty

Svatební portréty nemusí být jen strnulé zamilované pózy podle předlohy. Inspirujte se.

Svatební dorty

U svatebního dortu se kreativitě meze nekladou. Inspirujte se reálnými svatebními dorty, které jsem měl možnost osobně ochutnat.

Zlatá hodinka

Zlatou hodinku na svatební focení bohužel nenaplánujete. Ale když už vám to slunce výjde, je dobré všechno hodit za hlavu a jít fotit. 

Svatební reportáž

Neopakovatelné a nejdůležitější momenty svatebního dne. Bez těchto jedinečných momentů nebude svatební příběh nikdy kompletní.

Prskavky na svatbě

Nejvetší trend posledních let. Svatba bez prskavek, skoro jakoby ani nebyla. Ale co si budeme… lidi to baví a je to hezký,

Svatební výzdoba

Lorem ipsum.